دزدگیر اماکن

دزدگیر اماکن و منزل شهرقدس

یکی از حوزه هایی که گروه فناوران پارسه تجربه و تخصص بسیار خوبی داراست طراحی و اجرای سیستم های امنیتی و نظارتی دزدگیر اماکن می باشد و همین امر باعث شده تا بتواند با ارائه پیشنهادات بسیار فراوان و متنوعی به مشتریان عزیز در این زمینه رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را به دست آورد.

انواع دزدگیر اماکن:

  • دزدگیر اماکن کلاسیک
  • دزدگیر اماکن تلفن کننده ثابت
  • دزدگیر اماکن سیم کارت خور

دزدگیر کلاسیک:

اولین تکنولوژی مورد استفاده در دزدگیر های اماکن که امروزه به نام کلاسیک شناخته می شوندفاقد هرگونه وسیله اطلاع رسانی از راه دور است و با استفاده از سنسور ها و بلندگو های معمولی نسبت به تهدید موجود در محل عکس العمل نشان می دهد.

دزدگیر تلفن کننده خط ثابت:

این مدل از دزدگیر های اماکن از طریق سیم تلفن به خط ثابت وصل می شود تا در هنگامی که حسگر ها و چشمی ها تهدیدی را شناسایی می کنند علاوه بر هشدار از طریق بلندگو همزمان با شماره تلفن هایی که از قبل روی حافظه آن تعریف شده تماس می گیرد و پیغامی که از قبل روی آن ضبط شده را بعد از پاسخگویی طرف مقابل برای او پخش می کند.

دزدگیر تلفن کننده سیم کارتی:

در مواردی که محل قرار گیری دستگاه دزدگیر از پریز تلفن دور است یا اصلا خط تلفن شهری وجود ندارد از انواع دزدگیر های اماکن سیم کارتی استفاده میشود که علاوه بر تماس با شماره های تعریف شده قابلین ارسال پیامک را هم دارا هستند.

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خرید و اجرای پروژه ها با ما تماس بگیرید

فهرست