خدمات پشتیبانی شبکه در شهر قدس

خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر

گروه فناوران پارسه به صورت تخصصی در بخش‌های مختلف خدمات شبکه‌‌‌ مجموعه های مختلفی اعم از شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات کوچک و بزرگ، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها و تمامی مجموعه‌هایی که بنوعی از تجهیزات شبکه  استفاده میکنند و خدمات مرتبط با سیستم های کامپیوتری احتیاج دارند فعالیت میکند. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز مبرم و شدیدی در زمینه پشتیبانی کامپیوتر و شبکه، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. مجموعه فعالیت‌های ما طیف گسترده‌ای از انواع خدمات شبکه، خدمات امنیت شبکه و امنیت سیستم های کامپیوتری، مشاوره تخصصی شبکه، مشاوره امنیت شبکه و نرم افزار، پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری، نصب و راه اندازی شبکه و خدمات مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات را شامل می‌گردد.

گروه فناوران پارسه پروژه های موفقی را به خصوص در مناطق صنعتی شهر قدس، جاده قدیم  و جاده مخصوص کرج از جمله شهرک صنعتی زاگرس و تولیدگران در حوزه طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پسیو و اکتیو شبکه های کامپیوتری اجرا نموده و یا در حال اجراست

پشتیبانی سخت افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری زیرساخت شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ ها، روتر ها، اکسس پوینت ها، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد.

 • ارائه مشاوره شبکه جهت خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
 • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه به صورت آنلاین و درلحظه‌
 • بازدیدهای دوره‌ای به منظور مراقبت و پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه

پشتیبانی نرم افزار شبکه:

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه می‌باشد. که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، و امنیت ارتباط شبکه با اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت
 • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری

تماس با مشاوران

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری گروه فناوران پارسه مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با بهینه ترین راهکار در صرفه جویی منابع و زمان به شما پیشنهاد می‌دهند. در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و همچنین اطلاع از مبلغ قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

در حوزه خدمات شبکه، پشتیبانی شبکه های کامپیوتری از کلیدی ترین و مهم ترین فعالیت‌‌های شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌باشد. شرکت خدمات پشتیبانی شبکه پارسه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا بتواند بهترین خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه، خدمات مشاوره آنلاین، خدمات شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه های کامپیوتری، خدمات سخت افزاری و نرم افزاری، پشتیبانی و نگهداری از سرورها، خدمات VoIP، خدمات نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را با مناسب ترین قیمت‌ نگهداری و بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه دهد. موارد نام برده شده در بالا، شامل طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه و کامپیوتری می‌باشد که استفاده از آن‌ها موجب بهبود وتسریع درعملکرد مجموعه می شود.

نگهداری شبکه به صورت زمان‌بندی شده
مانیتورینگ شبانه روزی تجهیزات و سرویس های شبکه
پشتیبانی راه دور به صورت ریموت و تلفنی
بازدید رایگان زیرساخت شبکه
حضور فعال و زمان بندی شده در محل
راهنمای استراتژی و مشاوره مدام
پشتیبانی نرم افزار های اداری
پشتیبانی سخت افزار بدون محدودیت

متخصصین و کارشناسان گروه فناوران پارسه توانایی و دانش لازم جهت کمک در خصوص مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و پیاده سازی ارتباط تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. برای مثال ارتباطات تلفنی تحت شبکه (VOIP)، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، بدون کابل و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت، ارتباطات اینترنتی و غیره. همچنین توانایی در نگهداری مراکز داده، سرورها، کلاینت‌ها جهت بهره‌برداری مناسب شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون با تعرفه‌های متنوع و استاندارد به طوری که همیشه در دسترس باشد و برای شرکت‌های کوچک نیز مقرون به‌صرفه باشد.

رسالت ما انجام بی نقص این خدمات به پشتوانه دانش و پشتکار کارشناسان این مجموعه می باشد، کارشناسان این مجموعه دارای دانش عالی از تجهیزات فنی و نرم افزاری در حوزه‌ی پشتیبانی شبکه های کامپیوتری بصورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده می باشند. با توجه به گستردگی کار شرکت خدمات شبکه گروه فناوران پارسه، علاوه بر مشاوره، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی از سیستم تلفن سانترال و VoIP، سیستم برق اضطراری UPS و سیستم دوربین مداربسته از جمله مواردی است که بنا به درخواست مشتریان انجام می‌پذیرد.

 

چگونه مناسب‌ترین تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه را انتخاب کنیم؟

خدمات پشتیبانی شبکه نه تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیز تمرکز دارد. برای تمامی کسب و کارها وجود کامپیوترها امری حیاتی است بنابراین صرف کردن هزینه نگهداری و پشتیبانی برای این سیستم‌ها امری ضروری است. شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید و در هزینه‌های حل مشکلات سیستم‌های کامپیوتری صرفه جویی کنید.

شما با بستن قرارداد پشتیبانی شبکه می‌توانید از اهمیت پشتیبانی بهره ببرید به این صورت که هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم می‌توانید مجموعه خود را به نحو احسن مدیریت کرده و از مشکلات وقت‌گیر جلوگیری نمایید. سرمایه گذاری ماهیانه برای پشتیبانی شبکه این امکان را به شما می‌دهد که هزینه نگهداری کامپیوترها و سرورها برای شرکت یا سازمان کمتر شود و همچنین از صرف هزینه بالا برای خرابی سیستم‌ها جلوگیری کنید و شما می‌توانید با کمترین قیمت از خدمات پشتیبانی شبکه برای کسب و کار سازمان و یا شرکت خود استفاده کنید.

 •  مشخص کردن تجهیزات شبکه  و سیستم‌هایی که نیاز به پشتیبانی دارند.
 •  تعیین نوع خدمات درخواستی در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه.
 •  مشخص کردن تعداد دفعات بازدید کارشناس از محل شرکت در یک ماه.
 •  تعیین مدت زمان حضور کارشناس در هر نوبت مراجعه حضوری.
 •  تعیین مدت زمان دورکاری کارشناس در ماه.
 •  تعیین بازه زمانی دورکاری کارشناس در طول شبانه روز.

گروه فناوران پارسه یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و حومه تهران شامل شهرقدس، شهریار، اندیشه می‌باشد که با داشتن تعرفه‌های مناسب برای خدمات خود این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که تمام هزینه ‎های اجرایی و خدمات، مقرون به صرفه می‌باشد و شما را از دادن هزینه های گزاف برای این خدمات باز می‌دارد، تمامی متخصصان این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی در خصوص عملکرد سیستم ها و شبکه، امنیت تجهیزات شبکه  و پشتیبانی شبکه می باشند و سرویس‌های شما را با مکانیزم های روز دنیا در حوزه مانیتورینگ تحت نظر دارند تا در صورت ایجاد اختلال در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکل کنند.

برای اطلاع از هزینه نگهداری کامپیوتر و تعرفه های خدمات پشتیبانی شبکه و آشنایی با نحوه قیمت گذاری تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه توسط متخصصین گروه فناوران پارسه به صفحه قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید.

پشتیبانی خدمات شبکه شما را از تمامی صورت حساب‌های غیرقابل پیش‌بینی و هزینه‌های خرابی در امان نگه می‌دارد که موجب می‌گردد بهره‌وری شما در کسب و کار افزایش یابد. مبلغ قرارداد نگهداری شبکه، نداشتن هزینه‌های پنهان و اعلام نرخ تغییرات قیمت پشتیبانی شبکه طبق تعرفه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور بوده و همچنین لازم به ذکر است شرکت پشتیبانی شبکه فناوران پارسه تا پایان قرارداد، خود را ملزم به رعایت تمامی موارد ذکر شده در سند قرارداد پشتیبانی شبکه می‌داند.

نحوه ارائه خدمات نگهداری شبکه به مشتریان:

در حال حاضر کلیه خدمات مرتبط به پشتیبانی شبکه و نگهداری از تجهیزات کامپیوتری، گروه فناوران پارسه بصورت حضوری محدود به شهر تهران، کرج و حومه آنها شامل شهرقدس، شهریار، اندیشه و بصورت دورکاری تمامی شهرهای کشور می‌باشد.

خدماتی که کارشناسان ما در این بخش برای رفع ایرادها و مشکلات شبکه شما ارائه می‌دهند، معمولاً به سه روش زیر انجام می‌گردد.

 • خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری:

در بسیاری از مواقع لازم است تا کارشناس به صورت حضوری در محل اقدام به ارائه خدمات شبکه نماید و مشکلات آنان را به صورت حضوری بر طرف نماید.

 • خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی:

بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات رایج، می‌توانند شما  مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند.

 • خدمات پشتیبانی شبکه راه دور  به صورت ریموت:

در این روش کارشناسان برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند به اصطلاح ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کنند

قرارداد خدمات پشتیبانی IT

گروه فناوران پارسه آماده عقد قرارداد در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه و IT در تهران ، کرج و حومه شامل شهرقدس، شهریار، اندیشه بصورت حظوری و در سرتاسر کشور بصورت دورکاری می‌باشد. ارائه خدمات پشتیبانی IT در قالب قراردادهای مشخص و به صورت سالیانه می‌باشد. در این قراردادها متناسب نیاز و تقاضای شما برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری ، تجهیزات اداری و تعمیر و نگهداری شبکه با در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی بهترین مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه و  ITبه شما ارائه می‌گردد. به طور کلی این شرکت چهار نوع قرارداد خدمات پشتیبانی IT، در این زمینه ارائه می‌دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی، ترکیبی از هر ۴ نوع باشد، همچنین شرکت جهت رضایت بیشتر مشتریان خود قراردادی تحت عنوان طلایی در نظر گرفته است که شامل تمام موارد ذکرشده در انواع ۴ قرارداد دیگر با هزینه به مراتب کمتر می باشد، در زیر به پنج نوع نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری اشاره شده است:

۱ – قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری:

شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان شما، مجموعه ای از تجهیزات پیچیده است، که به طور همزمان با دیگر دستگاهها ارتباط برقرار می‌کنند و هزاران محاسبه را انجام می‌دهند. تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری به صورت منظم می‌تواند مشکلات بزرگ را از شبکه های کامپیوتری شما دور نگه دارد. بطور یقین شبکه و سیستم های کامپیوتری شما  بدون تعمیر و نگهداری مناسب قادر نیستند کسب و کار شما را در رسیدن به اهداف و چشم انداز های شما یاری کنند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری، این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید.

۲ – قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

در این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اداری ائم از پرینتر، اسکنر و دستگاه های کنترل تردد … از اهمیت بیشتری برخوردار است. تکنسین های کامپیوتر مسئول ارائه خدمات سرویس و نگهداری از تجهیزات اداری به شرکت‌ها می‌باشند.

۳- قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه:

این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و  حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد. در قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، خدمات از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به سایر قراردادها ارائه می‌گردد. تیم متخصصین پشتیبان شبکه فناوران پارسه که در این زمینه خدمت‌ رسانی می‌کنند، کارشناسانی خبره و با تجربه بالا می‌باشند.
در زیر به ۵ مورد از خدمات اصلی پشتیبانی شبکه اشاره شده است:

 • خدمات پشتیبانی و نگهداری زیر ساخت شبکه
 • خدمات پشتیبانی از سرورها و تجهیزات اتاق سرور
 • خدمات پشتیبانی و نگهداری از سرویس ها و نرم افزارهای شبکه
 • خدمات پشتیبانی سیستم های مانیتورینگ شبکه
 • خدمات پشتیبانی امنیت شبکه

۴ – قرارداد پشتیبانی و نگهداری از سیستم های حفاظتی و نظارتی:

این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از سیتم های حفاظتی و نظارتی تمرکز اصلی خدمات بر روی پشتیبلنی و نگهداری تجهیزات حفاظتی و نظارتی مانند: پشتیبانی تجهیزات دوربین مداربسته تحت شبکه، نگهداری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند سیستم‌های هوشمند اتاق سرور، تجهیزات کنترل تردد و حضور و غیاب، برق اضطراری UPS و سیستم اعلام سرقت، … . در واقع این خدمات تمامی نیازها در سطوح امنیت فیزیکی و نظارت را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۵ – قرارداد پشتیبانی و نگهداری برنزی:

این نوع قرارداد شامل تمام موارد ذکرشده در قرارداد های پشتیبانی شبکه و زیرساخت، پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری می باشد با این تفاوت که تمامی موارد مورد نیاز مشتری با تخفیف ۱۵% پوشش داده می شود.

۶ – قرارداد پشتیبانی و نگهداری نقره ای:

این نوع قرارداد شامل تمام موارد ذکرشده در قرارداد های پشتیبانی شبکه و زیرساخت، پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری، پشتیبانی و نگهداری تجهیزات اداری می باشد با این تفاوت که تمامی موارد مورد نیاز مشتری با تخفیف ۳۰% پوشش داده می شود.

۷ – قرارداد پشتیبانی و نگهداری طلایی:

این نوع قرارداد شامل تمام موارد ذکرشده در قرارداد های بالا یعنی پشتیبانی شبکه و زیرساخت، پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری، پشتیبانی و نگهداری تجهیزات اداری، نگهداری و پشتیبانی سیستم های حفاظتی و نظارتی می باشد با این تفاوت که تمامی حوزه های مورد نیاز مشتری با تخفیف ۴۵% و بسیار بصرفه پوشش داده می شود.

حالت‌های حضور کارشناس پشتیبانی شبکه در محل مشتری

ساعت‌های حضور کارشناس پشتیبان شبکه در محل مشتری در تمامی قراردادهای فوق، بسته به نوع قرارداد پشتیبانی شبکه به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود:

حالت ۱ – کارشناس پشتیبانی شبکه جهت رفع مشکل:

در این حالت کارشناس صرفاً زمانی در محل مشتری حضور خواهد داشت که مشکل یا مشکلات مربوطه را حل کند و بعد از رفع آن از محل مشتری خارج می‌گردد.

حالت ۲ – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم نیم روز:

در این حالت کارشناس به اندازه یک نیم روز کاری در محل مشتری در زمان‌بندی مشخص، حداقل یک روز در هر ماه و حداکثر بر اساس نیاز مشتری، حضور خواهد داشت، حتی اگر از قبل مشکلی وجود نداشته باشد.

حالت ۳ – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم تمام وقت:

در این حالت کارشناس مانند یک کارمند در محل مشتری به صورت تمام وقت حضور خواهد داشت. کارشناس پشتیبانی مقیم در محل، بر اساس نیاز مشتری ممکن است حداقل یک روز تا حداکثر تمام روزهای کاری در یک ماه در محل مشتری حضور داشته باشد.

در هر سه حالت کارشناس بر اساس شرایط و ضوابط قرارداد پشتیبانی شبکۀ اولیه ممکن است در هر هفته یک نوبت و یا چند نوبت در محل مشتری حضور پیدا کند. در نهایت بسته به انتخاب حالت‌های حضور کارشناس، تعداد حضور کارشناس در هر ماه و همچنین نوع قرارداد پشتیبانی، هزینه‌های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر نیز تغییر خواهد کرد.

چرا نیاز به کارشناس پشتیبانی کامپیوتر و شبکه داریم؟

اولین گام در مدیریت IT ، نظارت بر فعالیت تجهیزات زیرساخت شبکه و سیستم های کامپیوتری شما است. مدیریت مناسب یک زیر ساخت شبکه با نظارت بر نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار شروع می‌شود، نه تنها این موضوع می‌تواند شاخص‌های کلیدی وقوع مشکلات در شبکه را پیش بینی کند، بلکه تجزیه و تحلیل گسترده‌ای از شبکه می‌تواند به شما در برنامه ریزی جهت پیاده سازی و نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری کمک کند. ما می‌توانیم با خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر آنچه را که در شبکه شما به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می‌افتد را گزارش دهیم. تیم متخصصان شبکه ما هر روز به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما مشاوره می‌دهند و در صورت بروز هر مشکل در سیستم شبکه شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی – ریموت ) مسائل پیش آمده در حوزه شبکه کامپیوتری شما را حل و پشتیبانی می‌کنند.

از مزایای حضور نیروی پشتیبانی شبکه و سخت افزار:

 • مشاوره و برنامه ریزی جهت بهبود و ایجاد ثبات در وضعیت شبکه
 • حذف مشکلات و موانع موجود در شبکه و متعاقباً بهبود عملکرد شبکه
 • بروز رسانی و ارتقاء سیستم ها به طور منظم
 • بهره مندی از دانش تخصصی کارشناسان در حوزه نرم افزار و سخت افزار
 • ارتقاء سطح دانش حوزه فناوری اطلاعات نیروها
 • دسترسی در هر زمان به نیروی پشتیبانی شبکه از راه دور

مطمئناً داشتن یک کارشناس و متخصص پشتیبانی شبکه و سخت افزار برای کسب و کار شما بسیار تأثیرگذار و اعتبار عالی آن شرکت را بیان می کند و همچنین از نظر هزینه مقرون به صرفه می‌باشد، زیرا هزینه‌های ناشی از نداشتن یک پشتیبان شبکه بیشتر از هزینه‌های داشتن یک متخصص برای پشتیبانی و نگهداری شبکه است. تعمیر و نگهداری شبکه کامپیوتری و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری به صورت روزانه و یا هفتگی به مراتب بهتر و حرفه‌ای تر از چک نکردن سیستم‌ها است. چرا که پس از به وجود آمد مشکل به مراتب هزینه‌های بیشتری صرف برطرف کردن آن باید پرداخت شود که در بسیاری از موارد حتی با صرف هزینه، خسارت وارده جبران نخواهد شد.

چرا شرکت پشتیبانی شبکه فناوران پارسه؟

 • بر خورداری از تیم کارشناسان جوان باتجربه و متخصص
 • ارائه راهکارهای نوین مطابق با اصول استاندارد شبکه های کامپیوتری
 • بر خورداری از کارشناسان با تجربه در هر یک از حوزه های سخت افزار، نرم افزار، زیرساخت، امنیت، حفاظتی نظارتی و غیره
 • ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در کمترین زمان
 • تنوع خدمات در پشتیبانی شبکه نرم افزار و سخت افزار
 • تنوع در مفاد قرارداد پشتیبانی سیستم های کامپیوتری با توجه به نیاز مشتری
 • حفظ اطلاعات محرمانه مشتریان
 • پشتیبانی و نگهداری شبکه به موقع و زمان بندی شده
 • خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات شبکه
 • کاهش هزینه های نگهداری شبکه
 • نصب و نگهداری تجهیزات شبکه
 • جلوگیری از هدر رفت منابع و زمان
 • رضایت‌مندی مشتری
 • تنوع در تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه
 • رعایت اصول اخلاق حرفه ای
فهرست