• پشتیبانی شبکه

  خدمات پشتیبانی شبکه غرب تهران

  خدمات پسیو شبکه

  خدمات پسیو شبکه، یکی از مهم‌ترین بخش‌های نصب و راه اندازی شبکه می‌باشد که به خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه اطلاق می‌گردد و باید مطابق با استانداردهای موجود پیاده سازی گردد.

  خدمات پشتیبانی شبکه شهرک صنعتی

  خدمات اکتیو شبکه

  خدمات اکتیو شبکه شامل تنظیمات دستگاه های مختلف در شبکه همچون کارت شبکه، سوییچ (switch)، مسیریاب (Router)، دیوار آتش (Firewall)، مبدل فیبر نوری و سرور (server) می باشد.

  خدمات پشتیبانی شبکه تهران

  خدمات امنیت شبکه

  خدمات امنیت شبکه اقداماتی می باشد که باید در راستا امن سازی تجهیزات شبکه صورت گیرد از جمله فعالیت ها و راهکار هایی مانند کنترل دسترسی و سطوح دسترسی، نرم افزارهای مقابله با ویروس و بد افزار(Anti Virus)، پشتیبان گیری داده ها

  خدمات پشتیبانی شبکه در تهران و حومه

  بشر پس از پیشرفت های تکنولوژی در یکی دو دهه گذشته و با همه گیر شدن استفاده از تکنولوژی و انواع کامپیوتر و گجت ها پس از به وجود آمدن دنیای بزرگ و بی انتهای اینترنت، ارتباطات این بار هم دامان بشر را رها نکرده و خود را در قالب شبکه های کامپیوتری در دل این اقیانوس بی پایان جای داده است. گروه فناوران پارسه در راستای تکمیل ارائه خدمات خود به مشتریان گرامی علاوه بر فعالیت در زمینه پشتیبانی شبکه، اکتیو و پسیو شبکه کامیوتری تلاش در جهت بحث امنیت شبکه و استاندارد سازی امنیت شبکه همانند ISO27000 از جمله خدمات و راهکار هایی مانند کنترل دسترسی، نرم افزارهای مقابله با ویروس و بدافزار، امنیت نرم افزار، آزمون نفوذ پذیری شبکه و سیستم ها، تحلیل عملکرد و محکم سازی امنیتی، راهکارهای جلوگیری از نابودی اطلاعات، امنیت ایمیل، راه اندازی فایروال یا دیوار آتش (نرم افزاری و سخت افزاری)، راه اندازی سیستم تشخیص نفوذ و سیستم جلوگیری از نفوذ(نرم افزاری و سخت افزاری)، امنیت دستگاه تلفن همراه، تقسیم بندی و ایزوله کردن شبکه، مدیریت رویدادهای امنیتی، امنیت شبکه خصوصی مجازی، امنیت وب سایت و امنیت شبکه بی سیم جزو اساسی ترین موارد و راهکارهای خدمات امنیت شبکه در انواع مقیاس های بزرگ و کوچک می باشد. البته در مقیاس های شبکه های کوچک تر می توان از برخی از این موارد چشم پوشی کرد اما اگر امنیت آن شبکه برایتان از اهمیت بالایی برخوردار است بهتر است روی اکثر مواردی که در بالا ذکر شد کار شود زیرا امنیت اطلاعات و شبکه بصورت لایه لایه می باشد و هرچقدر تعداد این لایه ها بیشتر باشد شبکه و سیستم ها امن تر می باشند

  خدمات شبکه در تهران و حومه

  راه اندازی پسیو شبکه

  در فاز اول تیم کارشناسان پسیو فناوران پارسه از محل پروژه پسیو بازدید کرده و اطلاعات مورد نیاز اولیه جهت طراحی نقشه، پروپزال، گانت چارت، مقدمات اجرای پسیو شبکه را جمع آوری کرده و نهایتاً هزینه حدودی پروژه محاسبه میگردد. هدف از این فاز جمع‌آوری اطلاعاتی مانند متراژ، مسیرهای عبوری و امکان‌سنجی پروژه و نیاز سنجی مشتری می باشد.

  در این فاز نقشه زیرساخت شبکه طراحی می‌گردد یکی از مهمترین قسمت های راه اندازی شبکه این قسمت می باشد زیرا اگر بدون لحاظ استانداردهای لازم، غیر اصولی، بدون تجربه تخصصی و دانش لازم انجام گردد پس از پیاده سازی کامل شبکه و درآینده منجر به مشکلات زیادی در شبکه مانند کندی شبکه، قطعی مکرر شبکه و یا عدم امکان گسترش شبکه می شود که رفع آنها مستلزم هزینه مضاعف برای شرکت می باشد. لذا اهمیت این فاز به‌ این دلیل است که در بسیاری از مواقع پس از انجام خدمات پسیو شبکه امکان تغییرات در آن عملاً وجود ندارد یا به همراه هزینه های دوچندان قابل انجام است.

  پس از ارائه پروپزال و طرح نقشه شبکه به کارفرما همراه با توضیحات کامل از انجام کار و اجناس مورد استفاده و تایید ایشان، اجرای کابل‌کشی شبکه و ترانکینگ به صورت ساختار یافته به همراه مرغوب‌ترین نوع کابل‌، ترانک، داکت، کیستون، سوکت، پریز و غیره انجام می گیرد.

  در این فاز نوبت به نصب رک، سوئیچ‌ها، روترها، سرورها، نصب پچ پنل، پچ کورد، تجهیزات شبکه داخل رک، آرایش رک و در آخر تست تمامی نودها و تجهیزات می‌رسد.

  راه اندازی اکتیو شبکه

  در فاز اول تیم کارشناسان اکتیو فناوران پارسه از محل پروژه بازدید کرده و اطلاعات مورد نیاز اولیه جهت طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مورد نیاز شبکه، پروپزال، گانت چارت، مقدمات اجرای اکتیو شبکه را جمع آوری کرده و نهایتاً هزینه حدودی پروژه محاسبه میگردد و به کارفرما اعلام میگردد، درصورت توافق اقدام به عقد قرارداد و اجرای فازهای بعدی پشتیبانی شبکه کرده. هدف از این فاز نیاز سنجی، امکان‌سنجی و جمع‌آوری اطلاعات مربوط به خدمات مورد نیاز شبکه کارفرما و اعلام هزینه به ایشان می باشد.

  در این فاز کارشناسان اقدام به دریافت و جمع آوری اطلاعات سیستم ها و تجهیزات شبکه از قبیل شناسنامه سیستم ها مشخصات نرم افزاری و سخت افزاری، نام کاربری و رمزعبور تجهیزات شبکه، نقشه زیرساخت شبکه و انواع سرویس ها و پروتکل های پیاده سازی شده بر روی شبکه و از این قبیل اطلاعات کرده که سبب شناسایی کامل شبکه و سیستم ها و نواقص احتمالی در کار و متعاقباً در فازهای بعدی پشتیبانی شبکه جهت بهبود وضعیت مورد استفاده قرار می گیرند.

  در این فاز مطابق با استانداردها سیاست های کیفیتی و امنیتی مورد نیاز پشتیبانی شبکه بر روی تجهیزات شبکه و سیستم ها اعمال میگردد برای مثال تمامی سیستم های کاربران از نظر حداقل سخت افزار موردنیاز هرکاربر و از نظر بروز بودن سیستم عامل و استفاده از آنتی ویروس، استفاده از فایروال مورد بررسی قرار گرفته یا نسخه های نرم افزارهای نصب شده بر روی سرورها مورد بررسی قرارگرفته و در صورت نیاز اقدام به نصب نسخه جدید یا بروزرسانی و یا استفاده از سرویس جدیدمی گردد.

  در این فاز پس از اصلاح و بهبود وضعیت شبکه و سیستم ها اقدام به مقایسه و تهیه گزارشی از اقدامات صورت گرفته شامل تجهیزات ارتقا داده شده، سرویس های جدید، سیستم ها و سرویس های بروز رسانی شده و سایر اقدامات کرده.

  اکتیو شبکه

  چرا به پشتیبانی شبکه نیاز داریم ؟

  شرکت های بزرگتر معمولا یک بخش فناوری اطلاعات و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری اختصاصی دارند که هنگام به وجود آمدن هرگونه مشکلی در شبکه برای حل و پشتیبانی آن در دسترس مجموعه می باشند. با این حال کسب و کارهای در حال رشد همیشه قادر به پرداخت هزینه های یک تیم پشتیبانی شبکه مختص خود نیستند. در این موارد شرکت های خدمات و پشتیبانی شبکه از جمله گروه فناوران پارسه با ارائه خدمات مربوط به شبکه های کامپیوتری و با صرف هزینه کمتر مسئولیت انجام و راه اندازی شبکه های کامپیوتری مجموعه ی شما را بر عهده گرفته و همچنین با پشتیبانی مناسب و به موقع خیال شما را از بابت هرگونه مشکلی در شبکه آسوده می کند. متخصصین و کارشناسان گروه فناوران پارسه توانایی و دانش لازم جهت کمک در خصوص مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و پیاده سازی ارتباط تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. برای مثال ارتباطات تلفنی تحت شبکه (VOIP)، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، بدون کابل و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت، ارتباطات اینترنتی و غیره. همچنین توانایی در نگهداری مراکز داده، سرورها، کلاینت‌ها جهت بهره‌برداری مناسب شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون در تهران و حومه با تعرفه‌های متنوع و استاندارد به طوری که همیشه در دسترس باشد و برای شرکت‌های کوچک نیز مقرون به‌صرفه باشد.

  خدمات پشتیبانی شبکه در غرب تهران
  تعرفه پشتیبانی شبکه کامپیوتری

  قیمت خدمات پشتیبانی شبکه به عوامل مختلفی وابسته است که از جمله این موارد می‌توان به گستردگی شبکه تنوع تجهیزات و مدت زمان حضور نیرو متخصص اشاره کرد.

  عوامل تاثیرگذار در تعرفه پشتیبانی شبکه

  • گستردگی و بزرگی شبکه
  • نوع پشتیبانی (پشتیبانی حضوری شبکه یا پشتیبانی غیر حضوری شبکه)
  • مدت زمان حضور نیرو یا انجام کار
  • خدمات قابل ارائه در شبکه
  • مدت زمان قرارداد پشتیبانی شبکه
  • تعهدات ذکر شده در قرارداد پشتیبانی شبکه

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه های پشتیبانی شبکه و استعلام قیمت پشتیبانی شبکه به صفحه تعرفه پشتیبانی شبکه مراجعه کرده و یا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل فرمایید.

  خدمات شبکه

  پشتیبانی شبکه

  خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری شامل مجموعه ای از فعالیت ها در جهت حفظ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری میباشد. این مشکلات ممکن است به طور کلی در سطح نرم افزار شبکه مانند نرم افزارهای کلاینت و سرور، سرویس های شبکه و همچنین سیستم عامل روی دهد و یا ممکن است در سطح سخت افزار شبکه مانند کابل کشی، کیستون، پچ پنل و تجهیزات نصب شده در اتاق سرور و رک به وجود آید.

  خدمات پشتیبانی شبکه تهران
  پشتیبانی نرم افزارهای اداری
  پشتیبانی شبکه در شهر قدس
  حضور فعال و زمان‌بندی شده در محل
  خدمات پشتیبانی شبکه شهرک صنعتی
  فروش انواع سخت افزار
  خدمات پشتیبانی شبکه غرب تهران
  تیم فنی متخصص و مجرب
  خدمات پشتیبانی شبکه غرب تهران
  پشتیبانی از راه دور
  خدمات پشتیبانی شبکه شهرک صنعتی
  نگهداری‌ بصورت زمان‌بندی شده
  خدمات پشتیبانی شبکه غرب تهران
  بازدید رایگان زیرساخت شبکه
  خدمات پشتیبانی شبکه تهران
  مانیتورینگ شبانه‌روزی تجهیزات و‌سرویس‌های‌شبکه
  خدمات پشتیبانی شبکه قدس
  مشاوره رایگان و نامحدود
  خدمات پشتیبانی شبکه شهریار
  راهنمایی استراتژی و مشاوره مداوم

  اولین گام در مدیریت IT ، نظارت بر فعالیت تجهیزات زیرساخت شبکه و سیستم های کامپیوتری شما است. مدیریت مناسب یک زیر ساخت شبکه با نظارت بر نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار شروع می‌شود، نه تنها این موضوع می‌تواند شاخص‌های کلیدی وقوع مشکلات در شبکه را پیش بینی کند، بلکه تجزیه و تحلیل گسترده‌ای از شبکه می‌تواند به شما در برنامه ریزی جهت پیاده سازی و نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری کمک کند. ما می‌توانیم با خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر آنچه را که در شبکه شما به صورت لحظه ای و روزانه اتفاق می‌افتد را گزارش دهیم. تیم متخصصان شبکه ما هر روز به صورت آنلاین و یا تلفنی به شما مشاوره می‌دهند و در صورت بروز هر مشکل در سیستم شبکه شما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ( تلفنی – ریموت ) مسائل پیش آمده در حوزه شبکه کامپیوتری شما را حل و پشتیبانی می‌کنند.

  از مزایای حضور نیروی پشتیبانی شبکه:
  • مشاوره و برنامه ریزی جهت بهبود و ایجاد ثبات در وضعیت شبکه
  • حذف مشکلات و موانع موجود در شبکه و متعاقباً بهبود عملکرد شبکه
  • بروز رسانی و ارتقاء سیستم ها به طور منظم
  • بهره مندی از دانش تخصصی کارشناسان در حوزه نرم افزار و سخت افزار
  • ارتقاء سطح دانش حوزه فناوری اطلاعات نیروها
  • دسترسی در هر زمان به نیروی پشتیبانی شبکه از راه دور
  • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری
  • دسترسی در هر زمان به نیروی پشتیبانی شبکه از راه دور
  خدمات پشتیبانی شبکه در تهران

  نرم افزار ها و سرویس های شبکه

  پشتیبانی شبکه در کرج

  اکتیو دایرکتوری

  سروری که سرویس اکتیودایرکتوری را ارائه می‌کند، دامین کنترولر (DC) نام دارد. این سیستم وظیفه احراز هویت و تعیین سطح دسترسی برای تمامی کاربران و کامپیوترهای متصل به دامین را بر عهده دارد. به عنوان مثال وقتی یک کاربر به یک کامپیوتر متصل به دامین لاگین می‌کند، اکتیو دایرکتوری صحت گذرواژه را بررسی می‌کند و مشخص می‌کند آن کاربر چه سطح دسترسی را دارا می‌باشد

  پشتیبانی شبکه کرج

  پشتیبان گیری

  veeam backup یک نرم افزار تحت شبکه است که به شما این امکان را می دهد تا اطلاعات موجود در ماشین های مجازی و سرور های مجازی به راحتی بکاپ تهیه نمایید. همچنین با استفاده از برنامه veeam replication شما قادر خواهید بود به راحتی اطلاعات از دست رفته در سرور ها و ماشین های مجازی را بازگردانی کنید. بکاپ گیری با veeam backup به راحتی و از طریق یک کنسول مدیریتی قابل انجام است.

  خدمات سرور و شبکه

  مجازی سازی

  تصور کنید که در سازمان یا شرکتی نیاز به نرم افزار حسابداری، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، سیستم VoIP و سیستم اشتراک فایل در شبکه دارید. در این صورت شما باید برای هر سرویسی که نیاز دارید یک سیستم سخت افزاری جدا تهیه کنید.
  ESXi یک هایپروایز است که به عنوان سیستم عامل بر روی سخت افزار سرور یا کامپیوتر شما قرار گرفته سپس  میتوانید سخت افزار و منایع سیستم را بین چندین سیستم تقسیم کنید.

  شرکت های پشتیبانی شبکه

  مانیتورینگ

  Solarwinds یک نرم‌افزار پایش کارایی شبکه است. این برنامه محیط شبکه‌ی شما را پایش می‌کند و مشکلاتی که باعث کاهش کارایی شبکه می‌شوند را شناسایی و رفع می‌کند.
  انجام برخی از روش‌های مانیتورینگ شبکه، بازده کلی زیرساخت شبکه را بهبود بخشیده که این فرآیند می‌تواند عملکرد شرکت را بهینه نموده و امنیت داخل سازمان را تقویت ‌کند. از
  SNMP برای خودکارسازی فرآیند کشف دستگاه‌های شبکه و ترسیم نقشه شبکه استفاده می‌کند.

  خدمات پشتیبانی شبکه شهرک صنعتی

  مانیتورینگ

  PRTG Network Monitor نرم افزاری قدرتمند برای نظارت بر شبکه و سیستم های شبکه است. این نرم افزار برای شبکه های کوچک، متوسط و بزرگ مناسب است و قادر به نظارت بر شبکه های LAN، WAN، WLAN و VPN می باشد. شما همچنین می توانید وب سایت ها، ایمیل ها و پرونده های سرور، سیستم های لینوکس، ویندوز، روترها و بسیاری دیگر را تحت نظارت داشته باشید.

  ادمین شبکه های کامپیوتری

  تلفن تحت شبکه

  ایزابل یک نرم افزار تلفنی متن باز است که هسته تلفنی آن Asterisk می باشد و توانسته ظرف مدت کوتاهی مخاطبان خود را در اقصی نقاط جهان بخصوص داخل ایران جلب نماید. ایزابل تعداد زیادی نرم افزار جانبی را در بر گرفته و باعث شده است بتوان تمام سرویس های مورد نیاز مانند VoIP، FAX، E-mail و Messenger  یک مرکز تماس حرفه ای برای سازمان یا شرکت خود را در یک داشبورد مدیریتی حرفه ای و کاربر پسند داشته باشید.

  راه اندازی شبکه و سرور

  ایمیل سازمانی

  اکسچنج سرور یا Exchange Server یکی از سری محصولات محبوب و معروف از سرورهای مایکروسافت هست که در شبکه های بزرگ استفاده میشه و همونجور که از اسمش پیداست قسمت سرور قضیه هست و طبیعتا برای اتصال و استفاده از اون باید از یک قسمت دیگه به عنوان کلاینت استفاده کرد .

  پشتیبانی شبکه

  آنتی ویروس

  یکی از بهترین محصولات برای محافظت از کامپیوتر شخصی شما در برابر انواع تهدیدات سایبری و حملات روز صفرم (Zero-Day Attack)، آنتی ویروس سیمانتک Symantec Endpoint Protection می‌باشد.آنتی ویروس سیمانتک یا سیمنتک (Symantec Endpoint Protection) یکی از قوی ترین راهکار سازمانی برای محافظت از Serverها و سیستم‌های کاربران در سطح شبکه میباشد.

  پشتیبانی شبکه

  آنتی ویروس

  بی شک شرکت Kaspersky ( کسپرسکی ) یکی از بهترین شرکت های امنیت سایبری می باشد که برنامه های امنیتی نظیر کسپرسکی آنتی ویروس و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی و کسپرسکی توتال سکیوریتی موجود در دنیا را عرضه می کند که می تواند حداکثر محافظت، را از کامپیوتر شخصی شما انجام دهد.کسپرسکی آنتی ویروس در پشت صحنه و با اسکن هوشمندانه ویروس ها و با روزآمدسازی های کوچک، وظیفه حفاظت از رایانه شما را برعهده دارد.

  پشتیبانی شبکه

  آنتی ویروس

  امروزه با افزایش ویروس های کامپیوتری و دیگر خطرات اینترنتی استفاده از یک آنتی ویروس قدرتمند لازمه وصل شدن به شبکه اینترنت می باشد زیرا هستد کاربرانی که File ها و اسناد مهمی را بر روی کامپیوتر خود ذخیره می کنند و با یک غفلت ممکن است تمامی این اسناد را از دست بدهند. از طرف دیگر مشکلات استفاده از برخی از آنتی ویروس ها از جمله : پایین آوردن سرعت کامپیوتر، آپدیت های حجیم و دادن پیام های پی در پی و خسته کننده باعث شده است که برخی از کاربران از آنتی ویروس استفاده نکنند

  پشتیبانی شبکه

  کنترل اینترنت

  کریو کنترل یا Kerio Control یک فایروال برای ورودی های نرم‌ افزاری است که توسط شرکت Kerio Technologies توسعه یافته است. مهمترین ویژگی های کریو امکان پایش محتوای وب سایت ها و دسترسی ها محدود کننده پهنای باند، مانیتور کننده اینترنت و مدیریت دسترسی به اینترنت منحصر به کاربرمی باشد.

  پشتیبانی شبکه در تهران و حومه

  کنترل کارمندان

  به شما امکان مشاهده صفحات نمایش کامپیوترهای متصل شده به شبکه را می‌دهد. به این صورت شما می‌توانید متوجه شوید که کارمندان یا کسانی که از کامپیوتر های شبکه استفاده می‌کنند در حال انجام چه کاری هستند همچنین می‌توان برای دادن آموزش به گروهی از  کارمندان با نمایش دادن محتویات صفحه نمایش خود به آن‌ها استفاده کرد.

  شبکه های کامپیوتر صنعتی و مراکز صنعتی

  گروه فناوران پارسه تجربه انجام پروژه و پشتیبانی شبکه شرکت ها و مجموعه های بزرگی را در تهران به سرانجام رسانده است. خدمات پشتیبانی شبکه در تهران شرکت ها و مراکز صنعتی شامل کارگاه ها و کارخانه ها نیازمند تجربه و تخصص خاص خود می باشد به این دلیل که تجهیزات و کامپیوترهای صنعتی استفاده شده در این مراکز شامل مجموعه ای از نرم افزارها و سخت افزارهای می باشد که برای مثال جهت انجام کار خاصی در خط تولید یا آزمایشگاه کارخانه طراحی و پیاده سازی شده اند و از مدار خارج شدن این نوع سیستم ها منجر به از کار افتادن خط تولید یا فرآیند تولیدی کارخانه می شود، لذا نگهداری و پشتیبانی از این سیستم ها نیازمند تجربه خاص خود می باشد، که تیم متخصص گروه فناوران پارسه با کارنامه درخشان خود در این زمینه به شما عزیزان یاری رسانی کرده.

  پشتیبانی شبکه در تهران

  متخصصین و کارشناسان ما، توانایی و دانش کافی برای کمک به شرکت‌ها در جهت طراحی، برنامه‌ریزی و ارتباط تمامی تجهیزات شبکه با تکنولوژی‌های متفاوت را دارند. مانند ارتباطات تلفنی تحت شبکه (VOIP)، شبکه‌های کامپیوتری کابلی، وایرلس و فیبرنوری، دوربین‌های مداربسته تحت شبکه جهت نظارت داخلی و خارجی، ارتباطات اینترنتی و غیره. ما می‌توانیم مراکز داده، سرورها، کلاینت‌ها را جهت بهره‌برداری مناسب شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگون با تعرفه‌های متنوع و استاندارد نگهداری کنیم به طوری که همیشه در دسترس باشند و از نظر هزینه نیز مقرون به‌صرفه باشد.

  خدمات پشتیبانی شبکه غرب تهران

  گام اول: نصب و راه اندازی تجهیزات پسیو شبکه (زیرساخت و سخت افزار شبکه)

  این بخش در واقع همان خدمات مرتبط با زیرساخت شبکه می‌باشد. طراحی نقشه شبکه، توسعه، نصب و استقرار تجهیزات شبکه مانند کابل، داکت، رک، سرور، سوئیچ، روتر و غیره در این مرحله انجام می‌گردد. بخشی از این خدمات به شرح زیر می باشد:

  • طراحی شبکه‌های کامپیوتری استاندارد به صورت کابلی و وایرلس
  • طراحی و اجرای اتاق مانیتورینگ شبکه
  • اجرای کابل کشی ساخت یافته و ترانکینگ شبکه‌های کابل مسی و فیبر نوری (Network Cabeling and Trunking)راه اندازی
  • نصب و راه اندازی UPS و فروش تجهیزات برق اضطراری UPS
  • کابل‌کشی برق و پیاده سازی تجهیزات برق اضطراری UPS
  • کابل‌کشی تلفن و نصب و پیاده‌سازی تجهیزات مرکز تلفن و سانترال پاناسونیک و غیره
  • نصب و استقرار شبکه‌های وایرلس (Wireless Network Installation)
  • نصب، استقرار و آرایش رک به شکل کاملاً اصولی و مبتنی بر استانداردهای اتاق سرور (Rack System Installation)
  • نصب و استقرار تجهیزات شبکه مانند سرور، سوئیچ، روتر و … (Network Equipment Rack Installation)
  • تست و عیب‌یابی تجهیزات ارتباطی شبکه با دستگاه فلوک، تست کابل، کیستون، سوکت، پچ کورد و … (Testing Network Connectivity)
  • نصب و استقرار دوربین های مداربسته تحت شبکه (Installation of CCTV Camera)
  • نصب و راه اندازی سیستم‌های امنیتی و مانیتورینگ شبکه
  • نصب و استقرار تجهیزات اعلام و اطفاء حریق اتاق سرور
  • نصب و راه اندازی سیستم‌های خنک کننده اتاق سرور و تهویه هوا
  • نصب و استقرار درب‌های ضدسرقت و ضدحریق ،سقف کاذب، کف پوش اتاق سرور
  • نصب سیستم‌ تشخیص هویت، سیستم‌های ورود و خروج
  • نصب سنسورهای کنترلی برای نظارت و کنترل تجهیزات و ادوات داخل اتاق سرور و دیگر بخش‌های شبکه
  • فروش تجهیزات سخت افزاری و زیرساخت شبکه، سرور، سوئیچ، روتر، رک، داکت، کابل شبکه و غیره
  • بهینه‌سازی و جابجایی شبکه‌های کامپیوتری
  • ارتباط بین دفاتر و شعبه‌ها

  گام دوم : نصب و راه اندازی اکتیو شبکه (نرم افزار شبکه)

  هدف از این بخش، اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری و نصب و پیاده‌سازی سرویس‌ها و سیستم‌های شبکه‌ای می‌باشد. بخشی از این خدمات به شرح زیر است:

  • نصب و راه‌اندازی Domain Controller
  • نصب و راه‌اندازی سرورهای مبتنی بر سیستم عامل های لینوکسی و ویندوزی
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های تحت شبکه (NTP, FTP, SSH, HTTP, DNS, DHCP )
  • نصب و راه‌اندازی شبکه‌های وایرلس و ویندوز سرور
  • نصب و آپدیت سیستم عامل کلاینت و سرورها و کنترل و مدیریت مصرف اینترنت
  • نصب و راه‌اندازی انواع آنتی ویروس بر سیستم‌های کامپیوتری و سرور(Symantec, Kaspersky, Bitdefender, ESET, Padvish)
  • نصب و پیکربندی تجهیزات سخت افزاری پشتیبانی شبکه مانند روتر، سوئیچ، فایروال و …(Cisco, Juniper, Fortinet, Mikrotik)
  • راهکارهای مجازی سازی (Virtualization) و نصب و راه‌اندازی سرویس پست الکترونیکی (Mail Server)نصب و پیکربندی سرورهای ویندوزی و لینوکسیراه‌اندازی شبکه کامپیوتری
  • نصب و پیکربندی سوئیچ‌ها و روترهای سیسکو، میکروتیک و
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های شبکه بر روی سرورها، مانند: Active Directory ،DHCP ،DNS و …
  • نصب و راه‌اندازی فایروال‌های نرم افزاری و سخت افزاری ( Kerio Control ، Mikrotik ، UTM و … )
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های مانیتورینگ، کنترل و مدیریت اینترنت و پهنای باند ( کریو کنترل و … )
  • نصب و راه‌اندازی سیستم‌های پشتیبان‌گیری و بک‌آپ‌گیری اتوماتیک (Veeam Backup ، Backup Exec و … )
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌ها و نرم افزارهای اتوماسیون اداری
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های مجازی‌سازی سرور و مجازی‌سازی کلاینت ( Hyper-V ، Vmware ESXi و … )
  • نصب و راه‌اندازی سرویس‌های ارتباطی تحت شبکه ( VOIP ،Microsoft Lync ،Skype for Business و … )
  • نصب و راه‌اندازی نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه ( نرم افزارهای حسابداری و اداری و … )
  پشتیبانی شبکه
  پشتیبانی شبکه

  گام سوم: بهینه سازی و امن سازی شبکه و زیرساخت

  آن‌چه به‌طور معمول منشأ تهدیدات در سیستم‌های اطلاعاتی است ناشی از عدم وجود کنترل‌های لازم روی آن سیستم‌ها است. نمونه‌های واضح این سیستم‌ها، شبکه‌ها و خدمات عمومی روی شبکه به‌خصوص شبکه اینترنت است. گرچه آثار بیشتر تهدیدات روی سیستم‌های اطلاعاتی عمومی است ولی راه‌کارهای لازم برای برقراری امنیت نمی‌تواند تنها یک سیستم خاص را مورد توجه قرار دهد.تبادل سیستم‌های اطلاعاتی و حتی غیر اطلاعاتی در یک سازمان می‌تواند منجر به تهدیدات بالقوه‌ شود که یک راه‌کار مناسب باید تمامی این تهدیدات را در نظر گرفته باشد. بنابراین کنترل‌هایی که در سیستم‌های اطلاعاتی جدید به‌کار می‌رود باید با دانش گسترده‌ و کاملی نسبت به تکنولوژی جدید طراحی شده باشند.اهداف و آرمان‌های گروه فناوران پارسه در جهت ایجاد محیط امن اطلاعاتی در محیط سایبر می‌باشد. در راستای نیل به این اهداف، این مجموعه خدمات امنیتی زیر را با به‌کارگیری تکنولوژی و دانش روز ارائه می‌دهد.

  • ارزیابی امنیتی سیستم‌های اطلاعاتی و شبکه با هدف شناخت آسیب‌پذیری‌ها
  • اجرای آزمون نفوذ از داخل و خارج مجموعه
  • ارائه طرح و راه‌حل‌های امنیتی
  • پیاده‌سازی، نگهداری و پشتیبانی از طرح امنیتی ارائه شده
  • خدمات مشاوره در زمینه امنیت شبکه
  • پیشنهاد توپولوژی امن شبکه و یا بهبود امنیت در شبکه موجود
  • نصب، پیکربندی و نگهداری ابزارهای امنیتی نظیر Firewall، IDS/IPS، Honeypot, Antivirus، UTM
  • خدمات مشاوره‌ای در زمینه امن‌سازی برنامه‌های کاربردی
  • خدمات مشاوره‌ای در زمینه امن‌سازی سرویس‌ها و تجهیزات پشتیبانی شبکه، سیستم‌عامل و سرویس ها
  • امن‌سازی و پیکربندی امن سرویس‌ها و تجهیزات شبکه، سیستم‌عامل و سرویس ها
  • خدمات مشاوره‌ای در زمینه مدیریت امنیت و استانداردهای مدیریت امنیت
  • خدمات مشاوره‌ای در زمینه مدیریت ریسک مبتنی بر استانداردهای مدیریت امنیت
  • تدوین سیاست امنیتی و مشاوره در زمینه راه‌اندازی ISMS (ISO27001)
  • تدوین دستورالعمل‌ها، رهنمودها و استانداردهای نگهداری و استمرار امنیت
  • ارزیابی و سنجش پیاده‌سازی سیاست امنیتی در مجموعه
  • ارائه دستورالعمل‌های پیکربندی امن سرویس‌ها و تجهیزات شبکه، سیستم‌عامل و سرویس ها
  • ارائه دوره‌های آموزش امنیت برای سه سطح مدیران، تیم فنی و کاربران نهایی

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۵۲ رای
  شروع مکالمه
  به راهنمایی احتیاج دارید؟
  گروه فناوران پارسه
  سلام

  میتونم کمکتون کنم؟