شبکه کامپیوتری با فناوران پارسه

شبکه کامپیوتری گروه فناوران پارسه به صورت تخصصی در بخش‌های مختلف امنیت شبکه و پشتیبانی شبکه‌‌‌ مجموعه های مختلفی اعم از شرکت‌ها، سازمان‌ها، ادارات کوچک و بزرگ، آموزشگاه‌ها، هتل‌ها و تمامی مجموعه‌هایی که بنوعی از تجهیزات شبکه  استفاده میکنند و خدمات مرتبط با سیستم های کامپیوتری احتیاج دارند فعالیت میکند. رشد و نفوذ فناوری اطلاعات در تمامی حوزه‌های کسب و کار موجب شده است که تمامی محیط های تجاری ، اداری ، صنعتی ، آموزشی و … نیاز مبرم و شدیدی در زمینه شبکه کامپیوتر و پشتیبانی، نصب و راه اندازی انواع تجهیزات شبکه کامپیوتر و سرویس‌های مرتبط با آن احساس کنند. مجموعه فعالیت‌های ما طیف گسترده‌ای از خدمات شبکه کامپیوتر، امنیت شبکه و امنیت سیستم های کامپیوتری، مشاوره تخصصی شبکه، مشاوره امنیت شبکه و نرم افزار، پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری، نصب و راه اندازی شبکه و خدمات مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات را شامل می‌گردد. گروه فناوران پارسه پروژه های موفقی را به خصوص در مناطق صنعتی شهر قدس، جاده قدیم  و جاده مخصوص کرج از جمله شهرک صنعتی زاگرس و تولیدگران در حوزه طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی پسیو و اکتیو شبکه های کامپیوتری اجرا نموده و یا در حال اجراست

خدمات شبکه گروه فناوران پارسه

در حوزه شبکه کامپیوتر برای اینکه بتوانید به راحتی و در کوتاه ترین زمان شبکه داخلی یا بین سازمانی مجموعه ی خود را راه اندازی کنید نیاز دارید تا کار ها را به مجموعه ای متخصص و مجرب بسپارید. گروه فناوران پارسه با ارائه بهترین و کاملترین خدمات در زمینه خدمات شبکه و نگهداری شبکه پروژه های موفقی را در تهران، کرج، شهر قدس، شهریار و شهرک اندیشه در حوزه طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری در کارنامه خود دارد. ارائه مشاوره‌های تخصصی و ایده‌های مناسب در زمینه نصب و راه‌اندازی شبکه، پسیو شبکه، طراحی شبکه، راه‌اندازی اتاق سرور، خرید تجهیزات شبکه- سرور و کامپیوتر، نصب دوربین مداربسته، نصب سانترال، نصب UPS و خدمات انفورماتیک به شرکت‌ها، ادارات، کارخانجات و موسسات هدف اصلی گروه فناوران پارسه می‌باشد. این ایده‌ها و راهکارها با در نظر گرفتن شرایط خاص هر شرکت و همچنین معیارهایی چون هزینه، کیفیت، سرعت، امکان‌سنجی، آینده‌نگری صورت می‌گیرد. این مجموعه خدمات مشاوره تخصصی خود را به صورت رایگان بصورت تلفنی و حضوری به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد.

اولویت ما در ارائه خدمات مشاوره و خدمات شبکه کامپیوتری، در نظر گرفتن هزینه و استاندارد کیفیت طرح پیشنهادی می‌باشد.

دلایل انتخاب فناوران پارسه در جهت تکمیل خدمات

 • بر خورداری از تیم کارشناسان جوان باتجربه و متخصص
 • ارائه راهکارهای نوین مطابق با اصول استاندارد شبکه کامپیوتر
 • بر خورداری از کارشناسان با تجربه در هر یک از حوزه های سخت افزار، نرم افزار، زیرساخت، امنیت، حفاظتی نظارتی و غیره
 • ارائه خدمات پشتیبانی شبکه در کمترین زمان
 • تنوع خدمات در پشتیبانی شبکه نرم افزار و سخت افزار
 • تنوع در مفاد قرارداد پشتیبانی سیستم های کامپیوتری با توجه به نیاز مشتری
 • حفظ اطلاعات محرمانه مشتریان
 • پشتیبانی و نگهداری شبکه به موقع و زمان بندی شده
 • خلاقیت و نوآوری در ارائه خدمات شبکه
 • کاهش هزینه های نگهداری شبکه
 • نصب و نگهداری تجهیزات شبکه
 • جلوگیری از هدر رفت منابع و زمان
 • رضایت‌مندی مشتری
 • تنوع در تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه
 • رعایت اصول اخلاق حرفه ای

خدمات نصب شبکه کامپیوتری

نصب و پیاده‌سازی شبکه از نظر پسیو و زیرساخت سخت‌افزاری و همچنین از نظر نرم‌افزارها و سرویس‌های شبکه باید بصورت تخصصی و پیشرفته بصورت مناسب و مکمل یکدیگر انتخاب شوند. چنانچه پیکربندی نرم‌افزارهای شبکه در کنار تجهیزات زیرساختی مناسبی قرار نگیرد، نمی‌تواند از حداکثر امکانات و مزایای آن استفاده کرد و حتی خود موجب هدر رفت منابع می‌گردد، در نتیجه این دو بخش باید در کنار یکدیگر به صورت حرفه ای، استاندارد و اصولی راه‌ اندازی گردند.

اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش‌های خدمات شبکه های کامپیوتری در این مجموعه شامل موارد زیر می‌باشد که هر کدام مجموعه‌ای از خدمات کوچکتر را شامل می‌گردد:

done

خدمات مشاوره شبکه و ارائه راهکار

done

خدمات نصب، راه اندازی و پیاده سازی شبکه‌های کامپیوتری

done

خدمات پشتیبانی شبکه‌های کامپیوتری

done

خدمات مشاوره امنیت شبکه و ارائه راهکار

done

خدمات امن سازی شبکه

done

خدمات مشاوره شبکه

شبکه کامپیوتری-6
پشتیبانی سخت افزار شبکه

خدمات پسیو شبکه

خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری زیرساخت شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ ها، روتر ها، اکسس پوینت ها، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد.

 • ارائه مشاوره شبکه جهت خرید تجهیزات و زیرساخت شبکه
 • مانیتورینگ تجهیزات سخت افزاری شبکه به صورت آنلاین و درلحظه‌
 • بازدیدهای دوره‌ای به منظور مراقبت و پیشگیری از خرابی تجهیزات شبکه
 • نصب و ارتقاء تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی تجهیزات سخت افزاری شبکه
 • عیب یابی و رفع خرابی زیرساخت و پسیو شبکه
پشتیبانی شبکه کامپیوتری-2
4-پشتیبانی-شبکه-کامپیوتری
پشتیبانی سخت افزار شبکه

خدمات اکتیو شبکه

خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه می‌باشد. که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می‌باشد.

 • نصب و آپدیت ویندوز سرور
 • رفع ایرادات احتمالی نرم افزارها
 • نصب و ارتقاء نرم‌افزارهای شبکه
 • نظارت بر امنیت تمامی سیستم‌ها، و امنیت ارتباط شبکه با اینترنت
 • پشتیبانی و نگهداری از اطلاعات و دیتاهای شرکت
 • پیشگیری از وقوع ایرادات و مشکلات شبکه های کامپیوتری

تماس با مشاوران

کارشناسان پشتیبانی و نگهداری گروه فناوران پارسه مناسب ترین قیمت پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را با بهینه ترین راهکار در صرفه جویی منابع و زمان به شما پیشنهاد می‌دهند. در صورت نیاز جهت دریافت مشاوره رایگان برای ارائه خدمات پشتیبانی شبکه و همچنین اطلاع از مبلغ قراردادهای پشتیبانی شبکه می‌توانید با ما تماس بگیرید.

یک متخصص شبکه کامپیوتری باید بتواند مشکلات مربوط به شبکه کامپیوتری را از بین برده و در این زمینه تخصص و تجربه کافی را دارا باشد. یک کارشناس پشتیبانی شبکه باید توانایی تحلیل و حل مشکلات و برنامه ریزی های دوره ای مسلط بوده و توانایی نظارت بر تجهیزات شبکه را داشته باشد. مهندس پشتیبانی شبکه مسئولیت طراحی، راه اندازی و نگهداری ارتباطات، اشتراک فایل ها و منابع مشترک در یک سازمان را برعهده دارد همینطور باید خیال مشتریان را ازین بابت که شبکه توانایی پاسخگویی به تمام نیازهای کاربر از جمله ورود اعضا با نام کاربری و رمز عبور خاص را دارا می باشد راحت کند. همچنین این که شبکه مورد نظر امکان ارسال و دریافت انواع داده ها را دارد.

برخی دیگر از مزایای انتخاب فناوران پارسه

نگهداری شبکه به صورت زمان‌بندی شده

شبکه کامپیوتری-3

مانیتورینگ شبانه روزی تجهیزات و سرویس های شبکه

پشتیبانی راه دور به صورت ریموت و تلفنی

بازدید رایگان زیرساخت شبکه

حضور فعال و زمان بندی شده در محل

راهنمای استراتژی و مشاوره مدام

پشتیبانی نرم افزار های اداری

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی سخت افزار بدون محدودیت

رسالت ما انجام بی نقص این خدمات به پشتوانه دانش و پشتکار کارشناسان این مجموعه می باشد، کارشناسان این مجموعه دارای دانش عالی از تجهیزات فنی و نرم افزاری در حوزه‌ی پشتیبانی شبکه کامپیوتری بصورت هدفمند و برنامه‌ریزی شده می باشند. با توجه به گستردگی کار شرکت خدمات شبکه گروه فناوران پارسه، علاوه بر مشاوره، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی شبکه کامپیوتری، نصب و راه‌اندازی و پشتیبانی از سیستم تلفن سانترال و VoIP، سیستم برق اضطراری UPS و سیستم دوربین مداربسته از جمله مواردی است که بنا به درخواست مشتریان انجام می‌پذیرد.

 

چگونه مناسب‌ترین تعرفه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه را انتخاب کنیم؟

خدمات پشتیبانی شبکه نه تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت شبکه‌هایی که آن را تشکیل می‌دهند نیز تمرکز دارد. برای تمامی کسب و کارها وجود کامپیوترها امری حیاتی است بنابراین صرف کردن هزینه نگهداری و پشتیبانی برای این سیستم‌ها امری ضروری است. شما می‌توانید با انتخاب مناسب‌ترین هزینه نگهداری کامپیوتر، مشکلات شبکه‌های کامپیوتری خود را برطرف کنید و در هزینه‌های حل مشکلات سیستم‌های کامپیوتری صرفه جویی کنید.

شما با بستن قرارداد پشتیبانی شبکه می‌توانید از اهمیت پشتیبانی بهره ببرید به این صورت که هم در زمان صرفه‌جویی کنید و هم می‌توانید مجموعه خود را به نحو احسن مدیریت کرده و از مشکلات وقت‌گیر جلوگیری نمایید. سرمایه گذاری ماهیانه برای پشتیبانی شبکه این امکان را به شما می‌دهد که هزینه نگهداری کامپیوترها و سرورها برای شرکت یا سازمان کمتر شود و همچنین از صرف هزینه بالا برای خرابی سیستم‌ها جلوگیری کنید و شما می‌توانید با کمترین قیمت از خدمات پشتیبانی شبکه برای کسب و کار سازمان و یا شرکت خود استفاده کنید.

done

مشخص کردن تجهیزات شبکه  و سیستم‌هایی که نیاز به پشتیبانی دارند

done

مشخص کردن تعداد دفعات بازدید کارشناس از محل شرکت در یک ماه

done

تعیین مدت زمان حضور کارشناس در هر نوبت مراجعه حضوری

done

تعیین نوع خدمات درخواستی در زمینه نگهداری و پشتیبانی شبکه

done

تعیین مدت زمان دورکاری کارشناس در ماه

done

تعیین بازه زمانی دورکاری کارشناس در طول شبانه روز

گروه فناوران پارسه یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات شبکه کامپیوتری در تهران و حومه تهران شامل شهرقدس، شهریار، اندیشه می‌باشد که با داشتن تعرفه‌های مناسب برای خدمات خود این اطمینان را به مشتریان می‌دهد که تمام هزینه ‎های اجرایی و خدمات، مقرون به صرفه می‌باشد و شما را از دادن هزینه های گزاف برای این خدمات باز می‌دارد، تمامی متخصصان این مجموعه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمات رسانی در خصوص عملکرد سیستم ها و شبکه، امنیت تجهیزات شبکه می باشند و سرویس‌های شما را با مکانیزم های روز دنیا در حوزه مانیتورینگ تحت نظر دارند تا در صورت ایجاد اختلال در کمترین زمان ممکن اقدام به رفع مشکل کنند.

برای اطلاع از خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه کامپیوتری و تعرفه های خدمات پشتیبانی شبکه و همینطور نحوه قیمت گذاری تعرفه قرارداد پشتیبانی شبکه توسط متخصصین گروه فناوران پارسه به صفحه خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری مراجعه کنید.

حالت‌های حضور کارشناس شبکه در محل پروژه

ساعت‌های حضور کارشناس پشتیبان شبکه در محل مشتری در تمامی قراردادهای فوق، بسته به نوع قرارداد پشتیبانی شبکه به شکل‌های مختلفی انجام می‌شود:

حالت ۱ – کارشناس پشتیبانی شبکه جهت رفع مشکل:

در این حالت کارشناس صرفاً زمانی در محل مشتری حضور خواهد داشت که مشکل یا مشکلات مربوطه را حل کند و بعد از رفع آن از محل مشتری خارج می‌گردد.

حالت ۲ – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم نیم روز:

در این حالت کارشناس به اندازه یک نیم روز کاری در محل مشتری در زمان‌بندی مشخص، حداقل یک روز در هر ماه و حداکثر بر اساس نیاز مشتری، حضور خواهد داشت، حتی اگر از قبل مشکلی وجود نداشته باشد.

حالت ۳ – کارشناس پشتیبانی شبکه مقیم تمام وقت:

در این حالت کارشناس مانند یک کارمند در محل مشتری به صورت تمام وقت حضور خواهد داشت. کارشناس پشتیبانی مقیم در محل، بر اساس نیاز مشتری ممکن است حداقل یک روز تا حداکثر تمام روزهای کاری در یک ماه در محل مشتری حضور داشته باشد.

در هر سه حالت کارشناس بر اساس شرایط و ضوابط قرارداد پشتیبانی شبکۀ اولیه ممکن است در هر هفته یک نوبت و یا چند نوبت در محل مشتری حضور پیدا کند. در نهایت بسته به انتخاب حالت‌های حضور کارشناس، تعداد حضور کارشناس در هر ماه و همچنین نوع قرارداد پشتیبانی، هزینه‌های خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه و کامپیوتر نیز تغییر خواهد کرد.

روش های ارائه خدمات شبکه گروه فناوران پارسه معمولاً به سه روش زیر انجام می‌گردد

 • خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری:

در بسیاری از مواقع لازم است تا کارشناس به صورت حضوری در محل اقدام به ارائه خدمات شبکه نماید و مشکلات آنان را به صورت حضوری بر طرف نماید.

 • خدمات پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی:

بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات رایج، می‌توانند شما  مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند.

 • خدمات پشتیبانی شبکه راه دور  به صورت ریموت:

در این روش کارشناسان برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند به اصطلاح ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کنند

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خرید و اجرای پروژه ها با ما تماس بگیرید
۰۲۱-۹۱۰۹۲۸۲۰ – ۰۹۱۲۷۷۹۱۹۸۲ – ۰۹۱۲۷۶۵۵۴۸۴

فهرست