خدمات پشتیبانی شبکه کرج

پشتیبانی شبکه در کرج و اطراف این منطقه از دیگر خدمات وسیع فناوران پارسه میباشد. پشتیبانی شبکه به منظور حفظ ، نگهداری و رفع مشکلات شبکه انجام می شود و همچنین شامل پشتیبانی کامپیوتر نیز می گردد. امروزه کامپیوترها ابزار اصلی بسیاری از کسب و کار ها به شمار می روند و خدمات مرتبط با آن می تواند باعث سود و یا زیان هنگفتی در کسب و کار ها شود .

از طرفی دیگر امنیت اطلاعات و جلوگیری از نشت اطلاعات به خارج از مجموعه موضوع مهم دیگری در پشتیبانی شبکه است که ارزش پیدا می کند. این ها تنها بخشی از خدمات پشتیبانی شبکه در کرج میباشد. تاکنون مجموعه خدماتگروه فناوران پارسه در تهران و تمامی مناطق اطراف انجام میشد که با ارائه گسترده خدمات مهندسین گروه فناوران پارسه در زمینه it، اجرای پروژه هایی شبکه کامپیوتری(پسیو و اکتیو) همچنین پشتیبانی شبکه، خدمات نظارتی چون دوربین مداربسته و..  در کرج آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز میباشند.  

Karaj network support
خدمات پشتیبانی شبکه کرج

اهمیت پشتیبانی شبکه

با پشتیبانی شبکه در کرج تمامی خدمات لازم از جمله تجهیزات نرم‌ افزاری و سخت افزاری بکار رفته در شبکه کامپیوتر شما، به صورت هفتگی و یا ماهیانه به روز رسانی و پشتیبانی شبکه انجام می شود.

 پشتیبانی شبکه کرج این امکان را فراهم میکند تا در محل کارتان یک شبکه راه‌اندازی کرده باشید و از آن برای ارتباط بین کارمندان و مشتریان به منظور سرعت بخشیدن به کارها استفاده می‌کنید، پس باید مفهوم خدمات پشتیبان شبکه را به معنای واقعی درک کرده باشید و به خوبی متوجه شده باشید که قطعی ارتباط بین سیستم‌ها به قطع ارتباط بین کلیه دفاتر، پرسنل و مشتریان منجر خواهد شد.
بنابراین با دریافت خدمات پشتیبانی از مشکلات احتمالی قطع شبکه پیشگیری می‌کنید، یا به اصطلاح علاج واقعه را قبل از وقوع انجام می‌دهید. گروه فناوران پارسه با پشتیبانی شبکه کرج با سابقه‌ای درخشان در زمینه خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر، بالغ بر 15 سال است که خدمات نگهداری از انواع شبکه‌های کامپیوتری را ارائه می‌دهد.

خدمات شبکه گروه فناوران پارسه

تشخیص مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و تعویض قطعات

گرفتن نسخه پشتیبان از داده ها و انجام عملیات بازیابی عملیات

طراحی وپیکربندی و آزمایش سخت افزاری

پیاده سازی دیتاسنتر

ارائه دهنده کلیه قطعات سخت افزاری و نرم افزاری مورد نیاز

برنامه ریزی ، هماهنگ سازی و ارزیابی امنیت شبکه

سفارش انجام تغیراتی برای بهبود پیکربندی شبکه

راه اندازی مرکز مانیتورینگ جهت شبکه رادیویی

برنامه ریزی و هدف گزاری شبکه در سازمان

در طراحی شبکه در سازمان ها، اصلی ترین و مهمترین مرحله نیازسنجی و مرحله تحقیقاتی آن است. در این مرحله قبل از هر چیز نیاز سازمان به برقراری زیرساخت شبکه بررسی می‌شود، اگر این مطالعات و تحقیقات انجام نشود و طرح شبکه سازمانی بر اساس پیش فرض ها در نظر گرفته شود، هزینه طراحی شبکه متناسب با نیاز واقعی سازمان در نظر گرفته نخواهد شد. در نتیجه در آینده دور یا نزدیک باید هزینه باز طراحی یا اضافه شدن تجهیزات اکتیو یا پسیو شبکه را بپذیریم. اگر این موارد را در نظر نداشته باشیم:

  • تعیین ظرفیت شبکه
  • پیش بینی رشد شبکه در آینده
  • بررسی موانع امنیتی و راهکارهای آن
  • مشخص کردن نوع و تعداد تجهیزات مورد نیاز
  • بررسی مسیر عبور کابل ها و دستگاه ها و موانع موجود
  • هدف‌گذاری طراحی شبکه در هر یک از بخش های سازمان
  • تعیین نوع شبکه بی سیم و با سیم در بخش های مختلف سازمان
  • در نظر گرفتن تجهیزاتی که به صورت غیر مستقیم نیاز به اتصال به شبکه تعریف شده را دارند

ارتباط با کارشناسان ما

کارشناسان ما همه ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و مشاوره رایگان شما عزیزان در جهت پشتیبانی شبکه، نصب و راه اندازی، خدمات پسیو و اکتیو و.. میباشند

تماس با ما گروه فناوران پارسه

درباره گروه فناوران پارسه

گروه فناوران پارسه ارائه دهنده پشتیبانی شبکه در کرج ، تهران و منطقه حومه و… همینطور با تامین تجهیزات پسیو و اکتیو شبکه از قبل  همچون کابل شبکه ، فیبر نوری ، کیستون شبکه، سوئیچ و …. مفتخر است با تجربه 15ساله خود تمامی خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری را به بهترین نحو ممکن ارائه و پشتیبانی می کند. 

شروع مکالمه
به راهنمایی احتیاج دارید؟
گروه فناوران پارسه
سلام

میتونم کمکتون کنم؟