نصب و اجرای پروژه های دزدگیر اماکن

گروه فناوران پارسه

این مجموعه سعی می‌کند در زمینهٔ انواع خدمات نصب دزدگیر اماکن شرکت، ادارات، منزل و همکاری با برندهای بزرگ بتواند بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن را برای مشترکین خود فراهم کند. گروه فناوران پارسه در حوزه ارائه خدمات دزدگیر اماکن از تجربه و تخصص کارشناسان بسیار خوبی داراست فروش، پشتیبانی ، نصب و طراحی و اجرای سیستم های امنیتی، دزدگیر که از جمله این تجهیزات شامل دستگاه دزدگیر، آژیر، باکس، بلندگو، انواع سنسور های دزدگیر چشمی، وزنی و… همچنین انواعی از پیشرفته ترین سنسور زنگ درب های تصویری، حرکتی و… همین امر باعث شده تا بتواند با ارائه پیشنهادات بسیار فراوان و متنوعی به مشتریان عزیز در این زمینه رضایت هرچه بیشتر شما عزیزان را به دست آورد. گروه فناوران پارسه تلاش و پشتکار ویژه ای جهت تحقق اهداف خود یعنی راضیت مشتری و پشتیبانی کامل پس از اتمام پروژه صورت گرفته و ارائه اجناسی با بهترین کیفیت از بهترین برند های روز بازار با قیمت منصفانه به مشتریان عزیز ارائه میشود در همین راستا در جهت تکمیل ارائه خدمات همکاران ما به طور ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته به پشتیبانی و پاسخگویی به شما همراهان گرامی میپردازند

مراحل انجام پروژه دزدگیر اماکن

بازدید از مکان نصب دزدگیر-1
بازدید از مکان

برای نصب صحیح و تهیه نقشه مطابق استاندارد نظام مهندسی و تعیین تعداد و نوع دزدگیر و… نیاز است که کارشناسان ما از محل شما بازدید کنند.

انجام پروژه نصب دزدگیر اماکن
خرید اجناس و پرداخت وجه

نحوه پرداخت وجه به این صورت بوده که ۵۰ درصد از مبلغ پروژه در ابتدای قرارداد، برای خرید تجهیزات و ۵۰ درصد مبلغ در انتها از مشتری دریافت می شود.

اجناس نصب دزدگیر اماکن
تعیین وقت انجام پروژه

گروه فناوران پارسه با بکارگیری چندین کادر مجرب از تکنسین های با تجربه در کمترین زمان ممکن پروژه های شما را انجام خواهد داد.

نصب دزدگیر اماکن با فناوران پارسه

همانطور که میدانید دزدگیر اماکن سیستمی است که به منظور شناسایی ورود افراد غیرمجاز به ساختمان یا سازمان طراحی شده است. که امروزه نقش انکار ناپذیری در کاهش سرقت و جلوگیری از جرائم مربوطه در اماکن شخصی و سازمانی و تجاری وفروشگاهی، دزدگیر شرکت و … با توجه به افزایش سرقت ها در جامعه امروز دائما در حال افزایش میباشد. نصب دزدگیر اماکن یا سیستم اعلام سرقت یک سیستم امنیتی برای جلوگیری و اطلاع رسانی غیر مجاز به سازمان ها می باشد عملکرد این سیستم به گونه ای اس که در زمان فعال بودن با رسد محیط با استفاده از سنسورهای مختلف حرکت یا ورود غیر مجاز را تشخیص داده و آن را به صورت آلارم صوتی و یا تماس تلفنی به صاحبین سازمان اعلام می کند از کاربردهای نصب دزدگیر اماکن می توان به قدری مطمئن بود که استفاده آن در بانک ها خود گویای این موضوع می باشد. انواع دزدگیر اماکن بر حسب امکانات و کیفیت ساخت و همچنین کمپانی سازنده و شناخت آنها برای خرید یا نصب دزدگیر از موضوعاتی است که همواره مشتریان به دنبال آن هستند. دزدگیر اماکن مانند هر محصول هوشمند دیگری انواع مختلفی دارد که شرکت های بزرگ اقدام به ساخت و گسترش آن کرده اند.

چرا نصب دزدگیر اماکن را با فناوران پارسه تجربه کنیم
file_download_done

بازدید از مکان برای نصب صحیح و تهیه نقشه

file_download_done

استفاده از تجهیزات مرغوب و باکیفیت

file_download_done

داشتن کارشناسان مجرب و متخصص

file_download_done

پشتیبانی ۲۴ ساعته در جهت پاسخگویی به مشکلات

دزدگیر-اماکن فناوران پارسه

انواع دستگاه دزدگیر اماکن

شرایط کنونی جامعه ما ایجاب می کند که حفاظت بیشتری از اموال و دارایی خود داشته باشیم، نصب دزدگیر اماکن برای منزل و یا هرمکان دیگر مهمترین و بهترین راه برای حفاظت است.دزدگیر اماکن قابلیت پیشگیری از سرقت را دارد،ودرمقابل دوربین مداربسته که فقط به عنوان نظارت میتوان از آن استفاده کرد و در پیشگیری از دزدی تقریبا هیچ تاثیری ندارد،بسیار موثر تر و کارامد تر میباشد.

دسته بندی کلی انواع دزدگیر اماکن بر اساس تکنولوژی ساخت:

• دزدگیر اماکن ساده مبتنی بر آژیر و هشدار محلی
• دزدگیرهای اماکن با سیستم آلارم با استفاده از خطوط تلفن ثابت
• انواع دزدگیر اماکن سیمکارتی
• انواع دزدگیر اماکن بی سیم
• انواع دزدگیر اماکن تحت شبکه

دزدگیر اماکن آژیری

این مدل از دزدگیرهای اماکن، قدیمی ترین و ساده ترین نوع دزدگیر می باشند که هیچگونه آلارم و هشدار راه دور ارسال نمیکنند. در این نوع دزدگیرها تنها آژیر به صدا درآمده توسط پنل دزدگیر نقش حفاظت از محیط را برعهده دارد. از آنجایی که سارقان به سادگی میتوانند آژیر این سیستم ها را از کار بیندازند، چنین سیستم هایی از امنیت بسیار پایینی برخوردار هستند. قبل از تصمیم برای خرید یک دزدگیر فقط آژیر زننده، بهتر است در مورد محله ای که در آن زندگی میکنید کمی فکر کنید. آیا در همسایگی شما کسی هست که همیشه مراقب باشد و بتواند به محض شنیدن آژیر، با پلیس تماس بگیرد؟ اگر پاسخ شما به این سوال مثبت است میتوانید از این مدل از انواع دزدگیر اماکن استفاده نمایید.

دزدگیر اماکن با سیستم آلارم از طریق خط ثابت تلفن

نسل پشیرفته تر نسبت به انواع دزدگیر اماکن آژیری، دزدگیر اماکن با سیستم آلارم با استفاده از خطوط تلفن است. در این نوع سیستم، دزدگیرها علاوه بر به صدا در آوردن آژیر و هشدار محلی برای فراری دادن سارقین، اقدام به تماس با شماره تلفن های ذخیره شده در تلفن کننده خط ثابت خود می نمودند. مشکل اساسی این مدل از انواع دزدگیر اماکن، سهولت قطع خطوط تلفن ثابت توسط سارقین بود. هنوز هم از انواع دزدگیر اماکن مبتنی بر الارم خطوط تلفن ثابت به دلیل ارزان قیمت بودن در بسیاری از منازل و اماکن استفاده میشود.

دزدگیر اماکن سیم کارتی

از جدیدترین و به روز ترین سیستم های امنیتی ضدسرقت، دزدگیر اماکن سیم کارتی است. دزدگیر های سیم کارتی به دزدگیر هایی اطلاق میشود که در زمان اعلام خطر، دزدگیر مرکزی از طریق سیمکارت تعبیه شده داخل دستگاه شروع به ارسال SMS و یا تماس با شماره های ثبت شده در حافظه دستگاه مینماید. موارد استفاده از این نوع دزدگیر در منازل، دفاتر کار و مغازه هاست. دزدگیر اماکن سیم کارتی که یکی از انواع دزدگیر اماکن به شمار میرود از مهم ترین ارکان هوشمندسازی ساختمان نیز محسوب میشود. با پیشرفت تکنولوژی و ابداع سیم کارتهای تلفن های همراه، شرکت های سازنده دزدگیر اماکن راهکار دومی برای این اطلاع رسانی هنگام سرقت در نظر گرفتند. دزدگیرهای اماکن معمولی از خط تلفن ثابت شهری برای اطلاع رسانی استفاده میکنند که متاسفانه با قطع شدن خط تلفن امکان آژیر یا تماس با شماره ذخیره شده وجود ندارد. دزدگیرهای اماکن سیم کارتی نسل پیشرفته تره دزدگیر اماکن معمولی هستند با قابلیت هایی نظیر ارسال SMS، اعلام قطع برق دزدگیر، اعلام اتمام باطری چشمی بیسیم متصل به پنل مرکزی دزدگیر، امکان فعال و غیر فعال کردن دزدگیر از طریق SMS و یا نرم افزار گوشی هوشمند و …

انواع دزدگیر اماکن بیسیم

همانطور که از نام این نوع از دزدگیر اماکن معلوم است، ارتباط وایرلس و یا بدون سیم بین پنل مرکزی و سنسور ها برقرار میشود. استفاده از چشمی های بی سیم به دلیل سهولت اجرای فرآیند نصب دزدگیر های اماکن با استقبال خوبی همراه شده است. طرز کار دزدگیر بیسیم که از انواع دزدگیر اماکن پرفروش به حساب میرود، به این صورت است که بلافاصله بعد از تشخیص ورود سوژه به محل سرقت با ارسال پالس های تحریک از چشمی به دزدگیر، فرمان آلارم و شماره گیری اضطراری صادر میشود. سنسورهای هشدار دزدگیر اماکن بی سیم، برای تغذیه از باتری استفاده می کنند و از طریق سیگنال های رادیویی با کنترل پنل ارتباط برقرار می کنند. دزدگیرهای اماکن بی سیم در دو نوع با فرکانس کاری ۳۱۵ مگاهرتز و ۴۳۳ مگاهرتز موجود هستند. هرچند که سیستم های امنیتی بی سیم نسبت انواع دزدگیر اماکن عادی گرانتر هستند و برای سنسورها و کنترل پنل باید از باتری داخلی استفاده کرد، اما در سیستم های دزدگیر سیم دار باید برای نصب از سیم کشی استفاده کرد که ممکن است نیاز به صرف هزینه زیادی داشته باشد.

مزیت استفاده از دزدگیر اماکن بیسیم:
۱- شکیل بودن وتمیزی کار نصب
۲- کاهش هزینه های خرید سیم و اجرت سیم کشی
۳- قابلیت نصب و توسعه در مکان جدید بعد از نقل مکان
۴- امکانات امنیتی بالا
۵- کنترل کامل سیستم از راه دور توسط گوشی

معایب استفاده از دزدگیر اماکن بی سیم:
۱- سنسورهای بی سیم بی عیب نبوده و محدودیت هایی به همراه دارند
۲- در محیط های پر تردد باتری بیشتری مصرف میکنند
۳- هنگام نبودن ساکنین احتمال خاموش شدن چشم بیسیم وجود دارد
۴- اختلال در عملکرد در موارد نادر به دلیل مشکلات مخابراتی و نویز های محیطی

دزدگیر اماکن تحت شبکه

از دزدگیر های تحت شبکه برای تجمیع با سیستم های هوشمند ساختمانی استفاده میشود و امکان مدیریت و مانیتورینگ مجتمع از راه دور را برای کاربران فراهم می آورد. دزدگیر اماکن تحت شبکه کاربری مخصوصی دارند و معمولا در سازمان های بزرگ استفاده میشوند. در صورت تحریک هر سنسور و یا آلارم توسط افراد غیرمجاز گزارش دقیق رخداد ها از طریق ایمیل و یا سایت امنیتی به اطلاع مامورین کنترل میرسد در اینصورت کلیه تجهیزات با تخصیص آی پی مجزا، قابل کنترل هستند. برند پارادوکس از تولید کنندگان مطرح تجهیزات حفاظتی و دزدگیر اماکن تحت شبکه است (انواع دزدگیر برند های کلاسیک ، فایروال و فایو استار فاقد چنین تجهیزاتی هستند)

call

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خرید و اجرای پروژه ها با ما تماس بگیرید

برخی از دستگاه های دزدگیر و مزایا و معایب آن ها

دزدگیر اماکن فایروال FIREWALL

شرکت فایروال به عنوان یکی از برترین تولیدکننده های سیستم های حفاظتی (دزدگیر اماکن) در ایران با چندین دهه تجربه درخشان در زمینه تولید و توزیع انواع دزدگیر اماکن و دوربین های مداربسته فعالیت می نماید.این شرکت دزدگیر های اماکن خود را در سه مدل F6 بدون تلفن کننده,F7 با تلفن کننده خط ثابت , F9 با تلفن کننده سیم کارتی و F10 سیمکارتی به همراه رله قطع و وصل جریان برق عرضه میکند.

مزیت دزدگیر اماکن فایروال FIREWALL

گارانتی ۵ ساله این شرکت که در مقایسه با دیگر برندها حدود سه سال بیشتر است که این امر به دلیل کیفیت بالای تولید این محصول میباشد.

دزدگیر فایروال F9 و F10 دارای ۸ زون بیسیم و باسیم میباشد که در مقایسه با برند های دیگر که ۴ ویا ۵ زون هستند مناطق بیشتری را به صورت مستقیم پوشش میدهد مثلا اگر مکانی که دارای ۸ اتاق باشد و دستگاه شما ۴ زون باشد شما مجبور هستید ۴ اتاق دیگر را با اتاق دیگری ببندید و هنگام تحریک دزدگیر نمیتوانید بفهمید که سنسور کدام اتاق فعال شده, اما اگر دستگاه ۸ زون داشته باشد هر زون را به یک اتاق اختصاص میدهید.

صفحه نمایش فارسی و سخن گو فارسی بودن F9 و F10 کار شما را برای تنظیمات راحت میکند.

سنسور های دزدگیر خانه فایروال در مقایسه با دیگر برندها کامل بوده و با همین برند انواع چشمی حرکتی با سیم و بیسیم ,مگنت,سنسور لرزشی ,آژیر بیسیم و باسیم,پدال و… را دارا میباشد.

دزدگیر اماکن فایروال FIREWALL

دزدگیر منزل سایلکس SILEX مدل SG7

صنایع الکترونیک سایلکس با بیش از ۲۰ سال سابقه درعرصه تولید سیستم‌های حفاظتی که در حال حاضر با هدف تحقق شعار «تولید ملی؛ کیفیت جهانی» به یکی از مدرن‌ترین تولیدکنندگان سیستم‌های حفاظتی و امنیتی اماکن و ریموت کنترل‌های درب‌های اتوماتیک در داخل کشور تبدیل گشته است. دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7 یک دستگاه سیمکارتی بوده و علاوه بر آژیر ازقابلیت ارسال پیامک و تماس تلفنی نیز برخوردار است این دزدگیر اماکن دارای صفحه ال سی دی بوده و امکان تنظیمات بسیار زیادی را به شما می دهد.

دزدگیر منزل سایلکس SG7 قابلیت نصب ریموت کنترل و چشمی های حرکتی بیسیم هاپینگ کد را دارد،که باعث میشود امنیت دستگاه بالا برود.سایلکس جز برندهای محبوب و پرفروش بازار میباشد و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند .این دستگاه دارای ۵زون یا ناحیه ای برا نصب سنسوره میباشد.این دزدگیر منزل کاملا ایرانی بوده و خدمات و پشتیبانی خوبی دارد.

دزدگیر-سایلکس سیمکارتی

امکانات دزدگیر منزل سایلکس SILEX مدل SG7

دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸حالت و هشدار قطع برق و کم شدن میزان شارژ باطری

قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابت و بی‌صدا کردن آلارم و تک آژیر (Chirp & Alarm Mute)

ثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع

 قابلیت کنترل و تغییر برخی تنظیمات سیستم توسط iosو APP Android

دارای ۴ حافظه Admin و ۱۰ حافظه Contact با قابلیت ارسال SMS فارسی و Call برای همه Contact‌ها(مخاطبین)

امکان نصب سنسور بی‌سیم ۴۳۳٫۹۲MHz با قابلیت اعلام کاهش ولتاژ باطری

تعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتی

دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA 64 PRO

شرکت الکترونیک کاران با ۳۴ سال فعالیت در تولید دستگاههای الکترونیکی، سیستم های حفاظتی کلاسیک، پرفروشترین سیستم حفاظتی در کشور. دزدگیر اماکن کلاسیک دارای ۴ زون می باشد که می توان به آن چشمی با سیم و یا مگنت و انواع سنسور های دزدگیر را به آنها وصل نمود. همچنین این مرکز دزدگیر از چشمی های بی سیم با فرکانس ۴۳۳٫۹۲ مگاهرتز پشتیبانی می نماید که پیشنهاد کلاسیک برای این چشمی دیزدگیر وایرلس Fox2 می باشد.

با اتصال این دزدگیر به تلفن کننده سیم کارت خور G1 قابلیتهایی اضافه می شود که بسیار کاربردی است که مهمترین آن فعال و غیر فعال کردن دزگیر اماکن از راه دور به وسیله تلفن همراه از طریق SMS یا اپ اختصاصی کلاسیک می باشد. قابلیت دیگر که می توان از آن نام برد دارا بودن ۴ رله جداگانه است که می توان فرمانهای جداگانه ای به دستگاههای برقی محل نصب دزدگیر ارسال کرد. به طور مثال می توان درب برقی دفتر یا محل کار را از راه دور باز نمود.

امکانات دزدگیر کلاسیک Z4 ULTRA 64 PRO

 امکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهی

ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRA

آلارم هوشمند برای پدال (پیامک و آژیر)

برنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Android

امکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)

سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)

امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامک

امکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهی

دزدگیر-منزل-سایلکس-SILEX-مدل-SG7

تجهيزات جانبی دزدگير

همانطور که میدانیم در سیستم دزدگیر اماکن به غیر از دستگاه مرکزی به لوازم ضروری و مورد نیاز دیگری همچون رادارها و یا سنسور های حرکتی و یا سنسور های ضربه ای و سنسور های وزنی و مگنت های دری و بیم های خطی و باطری و بلندگو و بیزر و کاور بلندگو و ریموت مورد نیاز است. ما با انتخاب درست این اقلام میتوان سیستم حفاظتی خوب و کارآمدی را در اختیار داشت که بتوان به راحتی به آن اعتماد کرد. در این بخش ما شمارا با انواع لوازم جانبی دزدگیر مداربسته آشنا میکنیم

انواع لوازم جانبی دزدگیر مداربسته

باتری
از مهمترین بخش های یک سیستم اعلام سرقت باتری آن است که باید در خرید کیفیت باتری نصب و همچنین تاریخ نصب آن دقت لازم را داشته باشیم زیرا کوتاهی در هر کدام از این موارد منجر به آسیب سیستم دزدگیر ما خواهد شد. بنابراین در صورتیکه قبلا دستگاه دزدگیر در محلی نصب شده باشد تاریخ مصرف آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و کنترل دستگاه برای اطمینان از سلامت آن بسیار حایز اهمیت میباشد. تاریخ مصرف برای باتری های استاندارد معمولا ۲ سال پس از تولید انها میباشد.

ریموت دزدگیر
شما یا استفاده از ریموت میتوانید بدورن نزدیک بودن به دستگاه دزدگیر را فعال یا غیر فعال کنید

کاور بلندگو
برای جلوگیری از آسیب دیدن بلندگو در محیط های باز میتوان از کاور استفاده کرد.

تجهیزات دزدگیر

چشمی دزدگیر
چشمی دزدگیر همانطور که از نامش پیداست همانند چشم عمل می کند و نقش آشکار کننده را دارد. کارکرد چشمی بدین گونه است که هر لحظه فضای مورد نظر را اسکن می کند و با ایجاد کوچکترین تعغیری سریعا واکنش نشان داده و دزدگیر را فعال میکند. به طور خلاصه می توان گفت چشمی دزدگیر نسبت به حرکت حساس می باشد و با ایجاد حرکت در محدوده تحت پوشش سریعا واکنش نشان می دهد.
چشمی ها در دو مدل باسیم و بی سیم در بازار موجود می باشد. چشمی های دزدگیر باسیم توسط سیم دوزوج به پنل دستگاه دزدگیر نصب می شود. در چشم های دزدگیر بیسیم سیستم به صورت وایرلس عمل می کند و توسط باطری راه اندازی می شود. قیمت چشمی های بیسیم نسبت به باسیم گران تر می باشد اما دارای نصب ساده و راحت تری است.

بلندگوی دزدگیر
بلندگوها در دزدگیر اماکن پخش آژیر را انجام می دهند که دارای وات های مختلفی می باشند. هرچه میزان وات بلندگو بیشتر شود از لحاظ ابعاد و دیافراگمی بزرگتر شده و قیمت آن نیز افزایش می یابد. بلندگوهای دزگیر ۲۵ وات از متداول ترین بلندگوهای مورد استفاده می باشد. نوعی دیگر از بلندگوی دزدگیر امان پیزو ی باشد که برای راه اندازی نیاز به برق ۱۲ ولت می باشد.

چگونه سیستم امنیتی قوی داشته باشیم

خانه یک چهارچوب امنیتی که از مهمترین اماکن ماست و همچنین وسایل گرانبها و ارزشمند خود را در آنجا نگهداری می کنیم. به همین دلیل بسیار مهم است که اقدامات احتیاطی و امنیتی را انجام دهیم.

سیستم های امنیتی و دزدگیر های اماکن خانه های مسکونی راهی عالی برای ایمن نگه داشتن همه چیز و همه افراد در خانه نشویل شما هستند. یک سری ابزارها وجود دارد که می تواند متناسب نیازهای خاص شما مورد استفاده قرار گیرد.

همه سیستم های امنیتی به طور برابر ایجاد نشده اند. تفاوت و انواع متفاوتی وجود دارد که می تواند بهینه شده و مورد استفاده قرار گیرد تا سطح ایمنی مناسبی را تأمین کند و در کنار آن ، اقدامات خاصی وجود دارد که ما می توانیم برای کمک به سیستم های امنیتی خود انجام دهیم تا بتوانند هرچه بهتر موثر باشند.

اما این بهترین روش ها چیست؟ و برای اطمینان از امنیت خانواده های ما در خانه باید مطمئن باشیم که از چه جنبه هایی از یک سیستم امنیتی و دزدگیر اماکنی استفاده می کنیم؟

آسیب پذیری های بالقوه: آسیب پذیری زیادی در یک خانه وجود دارد یعنی به تمام راه های ورودی یک متجاوز باید فکر کنید و اگر چه ممکن است ناراحت کننده باشد، اما لازم است. کمی وقت بگذارید و تمام روش های ورودی به منزل را چک کنید ممکن است پنجره های شما هنگام قفل شدن ایمن به نظر برسند ، اما اگر شیشه شکسته شود چه اتفاقی می افتد؟ سنسورهای حرکت و سنسور شکستن شیشه در دزدگیر می توانند ابزاری عالی برای نگه داشتن زبانه ها در قسمت هایی از درب باشند.

دسترسی از راه دور: امکان دسترسی به سیستم های امنیتی شما حتی وقتی خارج از منزل یا دفتر باشید میتواند یک دارایی عالی باشد.شما میتوانید از راه دور سیستم دزدگیر خود را کنترل کنید. همچنین به این معنی است که در صورت فعال شدن هر یک از سنسورها ، اعلان های مستقیم و همچنین دسترسی ها را از دوربین های خود دریافت خواهید کرد. این دسترسی به گونه ای است که از راه دور به شما امکان می دهد بدون حضور فیزیکی در خانه خود را باز کنید.

حوادث را فراموش نکنید: هنگام برنامه ریزی برای یک سیستم امنیتی مسکونی، برای فعالیت های مجرمانه حسابداری کنید. این از جنبه های ضروری یک سیستم مناسب است. به عنوان مثال ردیاب های دود، گرما و مونوکسیدکربن از جنبه های اساسی حفظ یک خانه امن است. مهم است که به یاد داشته باشید که این آشکارسازی ها امنیت سیستم را بیشتر میکنند.

شب را روشن کن: چراغ های حسگر حرکت به راحتی نصب می شوند و می توانند مزایای بسیار خوبی در کنار سیستم های امنیتی شما داشته باشند. اگر احساس کنند دیگران می توانند آنها را ببینند ، سارقان کمتر مرتکب جرم می شوند. یک چراغ سنسور حرکت ساده می تواند از جرایم پیشگیری کند.

از تابلو های بازدارنده استفاده کنید: اگر چه ما به همه آن ها اهمیت نمی دهیم ، اما پوسترهایی را که در مورد دوربین های نظارتی و دزدگیر اماکن در مناطق مختلف خانه یا محل کار شما هشدار می دهند قرار دهید، کاملاً مناسب است تا سارق را در ورود یا عدم ورود شک کند.

فضاهای بیرونی را روشن کنید: ایده خوبی است که تمام فضای داخلی خانه یا محل کار خود را به خوبی روشن کنید ، به این ترتیب از مخفی شدن سارق جلوگیری خواهید کرد. ایده خوب نصب سنسورهای حرکتی است(چراغ سنسور حرکت)

سعی کنید در موقعیت دزد باشید: به تمام نقاط ورود و خروج خانه خود نگاه کنید و فکر کنید که چگونه می توانید بدون هیچ دزدگیر اماکن یا دیده شدن وارد شوید. به این ترتیب ، اقدامات امنیتی جدیدی برای جلوگیری از سرقت ارائه خواهید کرد.

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خرید و اجرای پروژه ها با ما تماس بگیرید
۰۹۳۳۸۸۷۷۷۰۸ – ۰۹۱۲۷۷۹۱۹۸۲ – ۰۹۱۲۷۶۵۵۴۸۴

فهرست