خرید، فروش و نصب سانترال در شهر قدس، استعلام قیمت

فروش و نصب سانترال شهرقدس

سیستم سانترال شامل مجموعه ای از باکس مرکزی و تلفن هایی می باشد که یک یا چند خط شهری را به تعدادی خط داخلی تقسیم می کند، همچنین امکان تماس داخلی بین افراد و واحد های مختلف را بدون کوچکتربن هزینه ای مهیا می کند.

گروه فناوران پارسه تمامی خدمات فروش، نصب و راه اندازی سیستم های تلفن سانترال را در شهر قدس، شهریار، اندیشه، ملارد، کرج و تهران به همشهریان و مشتریان عزیز با تیمی مجرب و قیمت مناسب ارائه می کند. جهت استعلام قیمت سانترال پاناسونیک و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

فرض کنید شما پنج خط شهری در مجموعه خود دارید و دویست نفر کارمند، برای این که تمامی کارمندان شما بخواهند به پنج خط تلفن دسترسی داشته باشند باید بر روی میز هرنفر پنج گوشی تلفن باشد، استفاده از دستگاه سانترال در مجموعه باعث می شود از طریق یک گوشی هر سه خط را داشته باشید بهمراه اینکه پرسنل شما دارای یک بستر ارتباطی به نام خط داخلی هستند که حتی بدون نیاز و استفاده از خط شهری امکان تماس و صحبت با یکدیگر را برای آنان فراهم می کند

در واقع استفاده از سانترال باعث می شود که شما یک شبکه خصوصی و محلی را برای مجموعه خود بسازید که علاوه بر اینکه کارمندان می توانند بدون پرداخت هزینه با هم ارتباط برقرار کنند، می توانند به اشتراک گذاری مطالب بپردازند.

سانترال پاناسونیک شهرقدس

سانترال ها به ۲ دسته کم ظرفیت و پر ظرفیت تقسیم بندی می شوند.

سانترال های کم ظرفیت:

سانترال هایی هستند که حداکثر۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را برای شما ارائه می دهد. با استفاده از این نوع از سانترال شما می توانید از قابلیت هایی نظیر قرار دادن تلفن گویا، پیج کردن ،اختصاص زمان بندی ساعت نهار و نماز، پذیرش تماس ۳ مرحله ای و قابلیت نصب کارت نمایشگر شماره بهره مند شوید، همچنین لازم به ذکر است که شما می توانید برای ارتقاء دادن این نوع سانترال از کارت توسعه استفاده کنید.

سانترال های پرظرفیت:

سانترال های پرظرفیت برای مراکزی توصیه می شود که به بیشتر از ۸ خط شهری و یا ۲۴ خط داخلی دارند. همانند شرکت های بزرگ و یا ارگان های خاص.
سانترال های پر ظرفیت خود انواع خاص و قابلیت های خاصی دارند که در زیر مواردی از قابلیت های آنها ذکرشده است:

  • قابلیت نصب کارتهای VOIP
  • قابلیت نصب خطوط شهری دیجیتال و آنالوگ
  • پشیبانی از کلیه امکانات مراکز TDA
  • ۷ درگاه ورودی کارت
  • قابلیت نصب ۹۶ تا ۶۴۰ خط شهری
  • قابلیت نصب ۹۶ تا ۱۰۲۴ خط داخل

برای مشاوره رایگان و هماهنگی جهت خرید و اجرای پروژه ها با ما تماس بگیرید

فهرست